Strona główna

Planujecie przeprowadzkę mieszkania, domu, firmy? Chcecie przewieźć zakupione w sklepie meble? Zamówić transport pralki lub lodówki? A może przewieźć walizki na lotnisko? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK – trafiliście Państwo pod dobry adres. Szesnastoletnie doświadczenie sprawi, że zrealizujemy każde powierzone zlecenie perfekcyjnie, profesjonalnie i tanio!

Niemożliwe? Sprawdźcie naszą bagażówkę – na pewno będziecie zadowoleni!

Dlaczego właśnie my, a nie inne Taxi Bagażowe?

 

  1. Pracownicy – to największy atut firmy Taxi-Bagaż ! Ich doświadczenie, profesjonalizm i podejście do klienta wyróżniają nas na tle konkurencji w Warszawie i nie tylko. Pracujemy szybko, sprawnie i dokładnie. Mamy setki zadowolonych klientów, co potwierdzają liczne referencje i opinie. Posiadamy też szerokie grono sympatyków na Facebook’u. Jesteśmy pewni, że po skorzystaniu z naszych usług dołączycie do nich !
  2. Zaplecze techniczne. Posiadamy szeroką gamę specjalistycznych i nowoczesnych pojazdów, odpowiedni sprzęt (wózki, pasy do noszenia, narzędzia itp.), duży magazyn do przechowywania mienia oraz pełną gamę materiałów do zabezpieczenia transportowanych towarów (kartony do przeprowadzki, folia bąbelkowa, folia stretch, tektura falista, taśma, papier pakowy itp.).
  3. Cennik. Jest prosty i przejrzysty, nie pozostawia żadnych niedomówień. U nas nie ma „extra dopłat”.

Z nami przeprowadzka jest zawsze bezbłędna!

Zobacz naszą ekipę w akcji w programie „Dekorady” ( TVP Warszawa )! Wkraczamy do akcji w 18-tej minucie :-)

= > Przeczytaj nasze artykuły < =

Strona główna
4 (80%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany*

You must be %1$slogged in%2$s to post a comment.