Przeprowadzki prywatne

Każda przeprowadzka jest inna, ale zawsze stanowi wyzwanie dla osób bez doświadczenia. Przewóz kilku kartonów, a może przeprowadzka domu z pakowaniem i rozpakowaniem mienia?

Wykonamy każde zlecenie! Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z nami bezbłędnie przygotujesz się do przeprowadzki i możesz skorzystać z usługi magazynowania!

 1. Przeprowadzka ekonomiczna – polega na wynajęciu samochodu z kierowcą, który odpowiada za bezpieczne rozmieszczenie rzeczy w samochodzie. Klienci sami pakują i noszą swój dobytek.
 2. Przeprowadzka standardowa –  jest to najczęściej spotykane rozwiązanie na naszym rynku. Klient pakuje sam swoje mienie. Nasze zadanie to:
  -zabezpieczenie mebli oraz innego delikatnego sprzętu
  -zniesienie i załadunek do samochodu
  -transport do nowej lokalizacji
  -wniesienie i ustawienie na wskazanych miejscach.
 3. Przeprowadzka „pod klucz” – to kompleksowa usługa dla wymagających klientów. Zapakujemy cały dobytek, zdemontujemy oświetlenie, karnisze, obrazy itp. Przewieziemy do nowego domu. Na miejscu zmontujemy, powiesimy i rozpakujemy wszystko zgodnie z Państwa wskazówkami.

Minimum formalności i szybki czas realizacji usługi!

Przeprowadzki prywatne w Warszawie

Przeprowadzki prywatneW co należy się uzbroić, aby przeprowadzka prywatna była przeprowadzona sprawnie i bezpiecznie? Przede wszystkim w cierpliwość. Podczas zmiany miejsca zamieszkania musimy pamiętać o spakowaniu wielu mniejszych i większych rzeczy, dlatego dajmy sobie kilka dni na odpowiednie przygotowanie. Najpierw sprawdźmy najważniejsze rzeczy, takie jak dokumenty, kosztowności, biżuteria, pamiątki, a następnie przejdźmy do większych gabarytów. Przeprowadzka prywatna nie będzie dla nas stresującym przedsięwzięciem, jeśli takie rzeczy jak pieniądze czy dowód osobisty będą zabezpieczone we właściwym czasie. Warto stworzyć sobie tzw. check listę, w której wypiszemy główne kategorie.

Możemy to rozpisać przykładowo w poniższy sposób:

 • pamiątki;
 • pieniądze i kosztowności;
 • dokumenty prywatne;
 • umowy, faktury, druki;
 • itp.

Gdy już posiadamy główne kategorie naszej check listy, możemy przejść do rozbudowania podkategorii lub od razu do wpisywania konkretnych przedmiotów. Bardzo często długopis i kawałek czystej kartki papieru okazuje się najskuteczniejszym narzędziem nie tylko podczas przeprowadzki. Często bowiem bywa tak, że wracamy kilkukrotnie po potrzebne dla nas drobne rzeczy, o których zwyczajnie zapominamy lub zostały spakowane w różnych kartonach przez co ciężko nam znaleźć potrzebny dokument jeszcze przed rozładunkiem mienia w nowym miejscu zamieszkania. Kiedy wszystkie rzeczy są odpowiednio spakowane, a kartony podpisane markerem, wtedy mamy spokój i pewność, że w razie potrzebny szybko odnajdziemy potrzebne rzeczy.

Przeprowadzki prywatne
5 (100%) 1 vote

Comments are closed.