Przeprowadzki prywatne Warszawa

Każda przeprowadzka prywatna jest inna, ale zawsze stanowi wyzwanie dla osób bez doświadczenia. Przewóz kilku kartonów, a może przeprowadzka domu z pakowaniem i rozpakowaniem mienia?

Wykonamy każde zlecenie! Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z nami bezbłędnie przygotujesz się do przeprowadzki i możesz skorzystać z usługi magazynowania!

 1. Przeprowadzka ekonomiczna – polega na wynajęciu samochodu z kierowcą, który odpowiada za bezpieczne rozmieszczenie rzeczy w samochodzie. Klienci sami pakują i noszą swój dobytek.
 2. Przeprowadzka standardowa –  jest to najczęściej spotykane rozwiązanie na naszym rynku. Klient pakuje sam swoje mienie. Nasze zadanie to:
  -zabezpieczenie mebli oraz innego delikatnego sprzętu
  -zniesienie i załadunek do samochodu
  -transport do nowej lokalizacji
  wniesienie i ustawienie na wskazanych miejscach.
 3. Przeprowadzka „pod klucz” – to kompleksowa usługa dla wymagających klientów. Zapakujemy cały dobytek, zdemontujemy oświetlenie, karnisze, obrazy itp. Przewieziemy do nowego domu. Na miejscu zmontujemy, powiesimy i rozpakujemy wszystko zgodnie z Państwa wskazówkami.

Minimum formalności i szybki czas realizacji usługi!

Uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!

W co należy się uzbroić, aby przeprowadzka prywatna była przeprowadzona sprawnie i bezpiecznie? Przede wszystkim w cierpliwość. Podczas zmiany miejsca zamieszkania musimy pamiętać o spakowaniu wielu mniejszych i większych rzeczy, dlatego dajmy sobie kilka dni na odpowiednie przygotowanie. Najpierw sprawdźmy najważniejsze rzeczy, takie jak dokumenty, kosztowności, biżuteria, pamiątki, a następnie przejdźmy do większych gabarytów. Przeprowadzka prywatna nie będzie dla nas stresującym przedsięwzięciem, jeśli takie rzeczy jak pieniądze czy dowód osobisty będą zabezpieczone we właściwym czasie. Warto stworzyć sobie tzw. check listę, w której wypiszemy główne kategorie.

Możemy to rozpisać przykładowo w poniższy sposób:

 • pamiątki;
 • pieniądze i kosztowności;
 • dokumenty prywatne;
 • umowy, faktury, druki;
 • itp.

Gdy już posiadamy główne kategorie naszej check listy, możemy przejść do rozbudowania podkategorii lub od razu do wpisywania konkretnych przedmiotów. Bardzo często długopis i kawałek czystej kartki papieru okazuje się najskuteczniejszym narzędziem nie tylko podczas przeprowadzki. Często bowiem bywa tak, że wracamy kilkukrotnie po potrzebne dla nas drobne rzeczy, o których zwyczajnie zapominamy lub zostały spakowane w różnych kartonach przez co ciężko nam znaleźć potrzebny dokument jeszcze przed rozładunkiem mienia w nowym miejscu zamieszkania. Kiedy wszystkie rzeczy są odpowiednio spakowane, a kartony podpisane markerem, wtedy mamy spokój i pewność, że w razie potrzebny szybko odnajdziemy potrzebne rzeczy.

Wykonujemy również przeprowadzki przychodni lekarskich.

Przeprowadzka Warszawa
Sprawiamy, że przeprowadzka
jest szybka i łatwa
Wojtek D (Takumar)
Wojtek D (Takumar)
2023-10-12
Witam, bardzo polecam firmę!!! Krótkie oczekiwanie na usługę, z ceną nie dyskutuję - adekwatna do usługi. Pomoc przy wniesieniu gabarytu pod same drzwi. Pan kierowca bardzo miły i kulturalny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam, polecam polecam!!!
Ewa Witkowska
Ewa Witkowska
2023-10-09
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy i wszystkim szczerze polecam! Przemiły kontakt, szybki termin, realizacja sprawna i bez zarzutu. Na pewno w przyszłości będę wracać.
Maria Cyrson
Maria Cyrson
2023-09-21
Polecam Taxi-bagażowe, świadczą profesjonalną i miłą obsługę, wszystko przebiega sprawnie i na czas, nigdy nie zawodzą. Dobry kontakt z Klientem, przepływ informacji, rzetelność wykonania usługi i uprzejmość Panów. Nasza firma kilkukrotnie korzystała z usług transportowych Taxi-bagaż i jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować transportu, to już mamy sprawdzoną firmę, którą wszystkim polecamy.
Katarzyna Rzyska
Katarzyna Rzyska
2023-09-09
Szczerze polecam! Przecudowni pracownicy i właściciel. Ogromne podziękowania dla Pana Kamila. Wszystko na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i cudowne podejście do Klienta. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam i bede polecać znajomym. Cieszę się że trafiłam właśnie do Taxi Bagaż i jeszcze raz polecam wszystkim.
Wanda
Wanda
2023-09-09
Bardzo polecam! Super obsługa, kulturalna ekipa. Punktualna, szybka, czysta. Nawet tak trudna usługa jak przeprowadzka wyposażenia całej restauracji, z ciężkimi sprzętami gastronomicznym to dla Nich pestka.
Karolina
Karolina
2023-09-07
Niespodziewałam się, że przeprowadzka może być tak miłym doświadczeniem 🙂 Panowie szybcy i profesjonalni. Nawet tak blachy problem jak parkowanie nie jest dla nich przeszkoda. I na koniec miłe zaskoczenie cenowe. Polecam z czystym sercem! 🙂
Aleksander Stępniewski
Aleksander Stępniewski
2023-09-02
Zajebista obsługa
Justyna Miłosz
Justyna Miłosz
2023-08-31
Polecamy i dziękujemy za sprawną przeprowadzkę:)
Weronika Oderkiewicz
Weronika Oderkiewicz
2023-08-22
Z usług tej firmy korzystaliśmy już niejednokrotnie i za każdym razem pełen profesjonalizm - bezproblemowy kontakt i pełna elastyczność. bardzo polecam!
Dom Kultury Rembertów
Dom Kultury Rembertów
2023-07-25
Polecamy tę firmę 🙂 Korzystaliśmy przy okazji transportu sprzętu na koncert.