Witamy w sekcji Najczęściej Zadawanych Pytań

Poniżej znajdują się odpowiedzi na kilka często pojawiających się pytań dotyczących naszych usług i działalności. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy, aby Ci pomóc!

W naszej firmie zamówienia przyjmujemy na dwa sposoby:

  • telefonicznie – konsultant zada Państwu szereg pytań, które pozwolą ocenić zakres usługi (ilość rzeczy do przewiezienia, odległość między punktami, piętra na których znajdują się lokale, dojazd pod klatkę itp.).
  • formularz kontaktowy – w którym należy umieścić informację o terminie przeprowadzki, oraz o jej zakresie. W przypadku wątpliwości, skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów przeprowadzki.

Przy mniejszych przeprowadzkach stosujemy stawki godzinowe, wg cennika na naszej stronie. Istnieje również możliwość wyceny kompleksowej. Nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa i po uzgodnieniu zakresu prac, poda cenę usługi. Istnieje możliwość podpisania umowy (wzór do pobrania na naszej stronie).
Wizyta i wycena są darmowe i całkowicie niezobowiązujące.

  • telefonicznie – konsultant zada Państwu szereg pytań, które pozwolą ocenić zakres usługi (ilość rzeczy do przewiezienia, odległość między punktami, piętra na których znajdują się lokale, dojazd pod klatkę itp.).
  • formularz kontaktowy – w którym należy umieścić informację o terminie przeprowadzki, oraz o jej zakresie. W przypadku wątpliwości, skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów przeprowadzki.

Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, i oferujemy bardzo szeroki zakres usług, zaczynając od przewozu kilku paczek, do kompleksowej przeprowadzki domów i biur z pakowaniem mienia włącznie. Organizujemy przeprowadzki biurowe, firmowe, magazynów itp. Oferujemy również transport i montaż mebli, sprzętu AGD i RTV, wywóz i utylizację starych mebli.

Taxi-Bagaż posiada wszelkie materiały potrzebne do przeprowadzki. Kartony do pakowania mienia, folia bąbelkowa, strech, taśma, tektura falista – to podstawowe opakowania będące na wyposażeniu każdego samochodu. Kartony wypożyczamy naszym klientom bezpłatnie.

Oczywiście, wszystkie nasze samochody są odpowiednio przygotowane do przeprowadzek. Wyposażone są w pasy do mocowania ładunków, wózki transportowe itp. Niektóre są wyposażone windy, które ułatwiają załadunek ciężkich przedmiotów, takich jak pianina, sejfy, duże meble itp. Posiadamy samochody o dużej wysokości (ponad 2m), co umożliwia transport na stojąco lodówek oraz innych delikatnych przedmiotów.

Posiadamy ubezpieczenie OCP, chroniące towar podczas transportu, oraz OC które zabezpiecza mienie podczas przenoszenia. Dodatkowo na życzenie klientów, w przypadku transportu szczególnie cennych ładunków, możemy dokonać dodatkowego ubezpieczenia.

W tak dużym mieście jak Warszawa istnieje duże zapotrzebowanie na szybki transport różnych przedmiotów. Uruchomiliśmy więc usługę taxi bagażowe, która umożliwia Państwu wynajęcie samochodu nawet na krótki okres czasu (minimalnie 1h). Pozwala to na tani transport zakupionych w sklepie mebli, materiałów budowlanych itp. Dla Państwa wygody kierowcy taksówek bagażowych są zobowiązani do czynnej pomocy w załadunku i rozładunku towaru.

Świadczymy usługi na terenie Warszawy i okolic, a także innych regionów Polski i Europy. Wykonamy profesjonalnie każde zlecenie. Dużą dbałość o szczegóły przywiązujemy zarówno do przeprowadzek biur, jak mieszkań i małych, jednorazowych przewozów.

Taxi bagażowe zamawiamy z jednodniowym wyprzedzeniem (istnieje możliwość zamówienia taksówki „na już”, ale czasami ze względu na duży ruch jest to niemożliwe, dlatego najlepiej zamówić dzień wcześniej). Przeprowadzki dobrze jest zamawiać na kilka dni wcześniej – umożliwia to nam lepszą organizację pracy, a Państwu daje gwarancję rzetelnego wykonania usługi.

Działamy w Warszawie od 1998r. Posiadamy doświadczenie, zaplecze techniczne oraz profesjonalnych pracowników. Dbamy o każdy przewożony mebel. W dzisiejszych czasach nie możemy sobie pozwolić na „fuszerkę” – niezadowolony klient może skutecznie zniszczyć dobry wizerunek firmy. Posiadamy referencje od dużych firm, oraz małą masę zadowolonych indywidualnych klientów. Skorzystaj z naszych usług, a dołączysz do tego grona.