Kontakt

Taxi Bagaż
Adam Chodziński
ul. Łubinowa 4
03-878 Warszawa
NIP: 952-123-59-57
tel: 661-999-913
email: biuro@taxi-bagaz.pl

 

Napisz do nas

Witamy na stronie kontaktowej naszej firmy transportowej, przeprowadzkowej! 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz informacji lub chcesz skorzystać z naszych usług, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Poniżej znajdują się różne sposoby, jak się z nami skontaktować:

Formularz kontaktowy: Możesz skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Wypełnij go podając swoje imię, adres e-mail, temat wiadomości oraz treść pytania lub wiadomości, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

Adres e-mail: Jeśli wolisz skontaktować się z nami za pomocą wiadomości e-mail, prosimy o wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@taxi-bagaz.pl. Odpowiemy na Twoje pytania lub zapytania tak szybko, jak to możliwe.

Numer telefonu: Jeśli wolisz porozmawiać z nami osobiście, możesz zadzwonić na nasz numer telefonu 661-999-913  Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić informacji i pomóc w organizacji przeprowadzki.

Adres siedziby: Jeśli preferujesz osobiste spotkanie, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. Nasz adres to: ul Łubinowa 4 03-878 Warszawa. Przyjdź do naszego biura, a nasi pracownicy będą cię obsługiwać i udzielać niezbędnych informacji.

Nie wahaj się skontaktować z nami, niezależnie od wybranego sposobu. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci nie tylko doskonałe usługi przeprowadzkowe, ale także profesjonalną i przyjazną obsługę klienta. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na kontakt od Ciebie!

Uwaga: Prosimy o sprawdzenie naszych godzin pracy i dostępności przed odwiedzeniem naszej siedziby.

Ti Bagaż
Adam Chodziński
ul Łubinowa 4
03-878 Warszawa

NIP: 952-123-59 57

tel. kom: 661 999 913

 

Jdo nas dojechać?