Taksówka bagażowa Warszawa Mokotów

Taxi bagażowe Warszawa Mokotów? odpowiedź nasuwa się sama – Oczywiście Taxi-Bagaż Adama Chodzińskiego! Jeśli planujesz przeprowadzkę, to warto przygotować się do niej kilka miesięcy wcześniej. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, lub przeczytania arty

Taxi bagażowe Warszawa Mokotów

kułów edukacyjnych, które są dostępne na naszej stronie w zakładce artykuły. Jeśli odpowiednio wcześniej ( ok. 1-2 miesiące ) przygotujemy sobie wszystkie rzeczy, to przeprowadzka będzie na prawdę szybka, sprawna i bezstresowa. Nasi pracownicy, bezpłatnie pomogą Ci w tej kwestii. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, za pośrednictwem poczty e-mail, bądź telefonicznie i wybrać nasze taxi bagażowe.

Co nas wyróżnia, spośród innych taxi bagażowych na Mokotowie?

  • dobry kontakt z Klientem,
  • bezpłatne wsparcie telefoniczne lub mailowe,
  • doświadczenie i mnóstwo zadowolonych Klientów!

 

Bagażówka Mokotów – informacje:

Powierzchnia: 35,42 km2
Liczba ludności: 219 373
Tablice rejestracyjne: WE

Źródło: wikipedia.org

Taxi Bagażowe Warszawa Mokotów - Opinie

Wojtek D (Takumar)
Wojtek D (Takumar)
2023-10-12
Witam, bardzo polecam firmę!!! Krótkie oczekiwanie na usługę, z ceną nie dyskutuję - adekwatna do usługi. Pomoc przy wniesieniu gabarytu pod same drzwi. Pan kierowca bardzo miły i kulturalny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam, polecam polecam!!!
Ewa Witkowska
Ewa Witkowska
2023-10-09
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy i wszystkim szczerze polecam! Przemiły kontakt, szybki termin, realizacja sprawna i bez zarzutu. Na pewno w przyszłości będę wracać.
Maria Cyrson
Maria Cyrson
2023-09-21
Polecam Taxi-bagażowe, świadczą profesjonalną i miłą obsługę, wszystko przebiega sprawnie i na czas, nigdy nie zawodzą. Dobry kontakt z Klientem, przepływ informacji, rzetelność wykonania usługi i uprzejmość Panów. Nasza firma kilkukrotnie korzystała z usług transportowych Taxi-bagaż i jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować transportu, to już mamy sprawdzoną firmę, którą wszystkim polecamy.
Katarzyna Rzyska
Katarzyna Rzyska
2023-09-09
Szczerze polecam! Przecudowni pracownicy i właściciel. Ogromne podziękowania dla Pana Kamila. Wszystko na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i cudowne podejście do Klienta. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam i bede polecać znajomym. Cieszę się że trafiłam właśnie do Taxi Bagaż i jeszcze raz polecam wszystkim.
Wanda
Wanda
2023-09-09
Bardzo polecam! Super obsługa, kulturalna ekipa. Punktualna, szybka, czysta. Nawet tak trudna usługa jak przeprowadzka wyposażenia całej restauracji, z ciężkimi sprzętami gastronomicznym to dla Nich pestka.
Karolina
Karolina
2023-09-07
Niespodziewałam się, że przeprowadzka może być tak miłym doświadczeniem 🙂 Panowie szybcy i profesjonalni. Nawet tak blachy problem jak parkowanie nie jest dla nich przeszkoda. I na koniec miłe zaskoczenie cenowe. Polecam z czystym sercem! 🙂
Aleksander Stępniewski
Aleksander Stępniewski
2023-09-02
Zajebista obsługa
Justyna Miłosz
Justyna Miłosz
2023-08-31
Polecamy i dziękujemy za sprawną przeprowadzkę:)
Weronika Oderkiewicz
Weronika Oderkiewicz
2023-08-22
Z usług tej firmy korzystaliśmy już niejednokrotnie i za każdym razem pełen profesjonalizm - bezproblemowy kontakt i pełna elastyczność. bardzo polecam!
Dom Kultury Rembertów
Dom Kultury Rembertów
2023-07-25
Polecamy tę firmę 🙂 Korzystaliśmy przy okazji transportu sprzętu na koncert.

Podobne wpisy