Taxi Bagażowe

Taxi Bagażowe jest znane od wielu lat, ale my realizujemy tą usługę według nowych, wyższych standardów. Oznakowane samochody, kierowcy w odzieży firmowej, wózki i materiały zabezpieczające to u nas standard w nowoczesnej bagażówce!

Kto powinien wybrać taxi bagażowe?

Usługa skierowana do wszystkich, którzy pilnie potrzebują zrealizować niewielki transport. Polega na wynajęciu samochodu dostawczego z kierowcą, w celu przewiezienia wszystkiego, co nie zmieści się w samochodzie osobowym: mebli, sprzętu AGD, RTV, materiałów budowlanych (czystych), skuterów, rowerów itp. Kierowca jest zobowiązany do czynnej pomocy w załadunku i rozładunku towaru. Pomoc jest wliczona w cenę usługi, nie pobieramy za nia żadnych dodatkowych opłat. Istnieje również możliwość wynajęcia bagażówki z dwoma pracownikami- wtedy oni sami zapakują / rozpakują samochód.

Aby zapewnić możliwie szybki transport oraz bezpieczeństwo Państwa mienia, nasze samochody posiadają system GPS umożliwiający śledzenie trasy przejazdu taxi bagażowego.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Taxi Bagażowe
5 (100%) 1 vote

2 Comments to “Taxi Bagażowe”

  1. […] wygląda także rynek usług transportowych w tak wielkim mieście. Duża konkurencja sprawia, że taxi bagażowe są zmuszone do stałej rywalizacji, której efektem jest podwyższony standard obsługi […]

  2. […] ustalał, że każde państwo mogło zgłosić do wyścigu najwyżej trzy samochody, jak również taxi bagażowe. Te warunki nie odpowiadały szczególnie francuskim producentom, którzy szeroko stosowali w […]

Comments are closed.